Reklamní perníčky

Lámete si občas hlavu nad tím, co originálního a nápaditého vymyslet jako dárek nebo malou pozornost? Čím byste v dnešní době mohli obdarované zaujmout, rozesmát či jen potěšit?

V naší nově pořízené italské peci pro vás od listopadu loňského roku pečeme originální medové reklamní perníčky pod naší privátní značkou PERNICs. Jsou to originální a stylové reklamní dárkové předměty, doslova „k zakousnutí“.

Chuť perníčků je kombinací sladké medové chuti tradičních sušenek ke kávě a klasického pardubického perníku. Spolu s unikátním potiskem na oplatce vytvářejí PERNICs originální dárkové předměty, které výborně chutnají a potěší všechny, kteří je dostanou do rukou.

PERNICs jsou exkluzivní pozorností pro firemní klienty i vaše blízké. Ve stylovém dárkovém balení potěší na pohled a jejich medová chuť okouzlí chuťové pohárky vašich obdarovaných.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ PERNICs

PERNICs (1ks)

 • svatba, veškeré oslavy a výročí, či jen jako dárek – např. pochvala a ocenění dítěte za dobré známky.
 • Vánoce, Velikonoce a jiné svátky, kdy se může mlsat, a kdy mohou PERNICs rozveselit třeba mixem vtipů.
 • Na firemní akce – rauty, výročí a příležitosti x tého prodaného produktu či nově otevřené filiálky.
 • Na veletrhy a výstavy, ochutnávky, workshopy a reklamní akce – např. na rozdání s Vaší jedlou vizitkou.
 • Do kapsy obchodním cestujícím jako dárek pro zákazníky – vkusná upomínka na stole Vašeho klienta, který už nebude muset hledat Vaši vizitku.
 • Jako vtipná odměna či bonus pro zaměstnance za dobře odváděnou práci.
 • V kanceláři pro efekt a zanechání dojmu u Vašich obchodních partnerů, stejně jako dárek pro ně – aby na vás nezapomněli.

Reklamní perníčky PERNICs jsou naším 100% originálem a první svého druhu na světě! Kromě chuti je od jiných perníčku odlišují jedlé etikety s individualizovaným potiskem. Jedlá etiketa je oplatka z bramborového škrobu potištěná jedlými potravinářskými barvivy nebo ve verzi bez potisku zpracované pouze výřezem. Tyto oplatky si sami vyrábíme a zapékáme na naše perníčky.

PERNICs JAKO ÚČINNÁ A ORIGINÁLNÍ FORMA REKLAMY A FIREMNÍ PREZENTACE

PERNICs ‐ v dárkové krabičce (33 ks)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzpomeňte si, kdy naposledy jste nějakou malou pozorností podpořili a oživili alespoň Vaše klíčové obchodní vztahy a připravili si tak půdu pro další úspěšné jednání?

Představte si dopad tisíců perníčků propagující Vaši značku, rozdávaných na veletrzích, návštěvám – firemním partnerům – VIP zákazníkům, dodavatelům, a to v následujících formách:

PERNICs ‐ v celofánu na kartičce (3 ks)

Připravíme pro vás rádi i balení na míru, s libovolným počtem perníčků, v celofánu s mašlí.

Objevte kouzlo reklamních medových perníčků a očarujte jimi kohokoliv, koho budete chtít oslovit, potěšit nebo mu jen věnovat nějakou dobrotu. Pod vaší značkou vám upečeme lahodné a skvěle vypadající perníčky, které vám udělají ohromnou službu. Láska prochází žaludkem a taková reklama je nejúčinnější. Perníčky dozdobíme vaším logem, mottem nebo produktovou nabídkou a originální a chutná reklama je na světě!

PERNICs JSOU PRO

 • Vaše zaměstnance.
 • Dodavatele a partnerské firmy.
 • Zákazníky a nově oslovené potenciální zákazníky.
 • Ke kávě pro návštěvy u vás na firmě, pro kohokoliv z výše uvedených.
 • Na veletrhy, výstavy, jiné druhy firemní prezentace , včetně seminářů, firemních akcí apod.

PERNICs A FLEXIBILITA

Díky možnosti obměn grafiky v jednotlivých dodávkách perníčků, které pro vás pečeme vždy čerstvé, se PERNICs mohou stát účinnou součástí Vaši dlouhodobé obchodní strategie a firemní prezentace.

Díky využívaní speciální technologie a vlastní výrobě můžeme libovolně měnit texty a vzhled popisků na perníčcích. Na Velikonoce vám klidně pod logo přidáme karabáč a kraslice, na Vánoce sněhovou vločku nebo dáreček. Zkrátka můžeme snadno reagovat na aktuální dění, svátky a výjimečné příležitosti. Záleží jen a jen na vašich přáních.

Stejně tak můžeme na perníčky přenést vaši produktovou nabídku či nabídku služeb. Co perníček, to produkt nebo služba. K tomu přiložíme popisek, vizitku a obdarovaný zákazník bude mít vše důležité před očima. Pak už se jen zakousne do lahodné chuti perníčku a nakoupí u vás 😉

PERNICs ‐ v celofánu na kartičce (8 ks)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *