O nás

Vítáme Vás na našem e-shopu

Naleznete zde spoustu zajímavých zpestření pro Vaše dorty, zákusky, perníčky a mnoho dalších výrobků – fantazii se meze nekladou a na tvoření budete mít s našimi produkty prostoru spoustu.

Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku etiket a dekorací z jedlého papíru, jejichž výrobou se naše rodinná firma zajímá. Věříme, že se Vám naše produkty budou líbit a narazíte na spoustu originálních novinek z jedlého papíru a navíc s vanilkovou příchutí.

Rádi pro Vás připravíme i dekorace na míru s libovolnou dodanou grafikou, anebo podle zadaného tématu. Vyrábíme dekorace až do velikosti 60 x 40 cm a vyrábíme i originální prořezávané oplatky bez potisku, dokonce i v BIO kvalitě.

Aplikace je již na Vás. Dekorace jsou vhodné na dorty, zákusky, ale můžete je vyzkoušet i na vánoční perníčky a cukroví – dají se jednoduše přilepit a napéct, vhodit naspod formy od bábovky, zapíchnout, položit. Na osahání jsme pro Vás připravili testovací balíček za opravdu symbolickou cenu, ve kterém naleznete mix našich produktů na vyzkoušení.

Jedlý tisk

Již několik let se zabýváme zpracováním jedlého papíru. Nyní chceme nabídnout tyto produkty pro Vás, pro další podnikavce, kteří se v tomto oboru pohybují nebo chtějí začít.

Nabídka je dělaná pro potřeby velkých i malých. Menší cukrárny, které spotřebují pár papíru do roka, ocení balení s méně kusy. Za to větší výrobci, kteří tisknou ,,ostošest“ si přijdou na pěkné množstevní slevy.

Nabízíme jedlé papíry od běžného bez chuti až po sladký fondánový a jedlé inkousty a kazety do tiskáren Canon. Svým zákazníkům se snažíme radit s technickými potížemi při tisku, který, jak již spousta z Vás zjistilo, není žádná legrace.

Sami jsme zpracovateli jedlého papíru, proto máme tento materiál vždy skladem.